Toplu SMS Nedir? Ne vakit Kullanılır?

Toplu SMS Nedir? Ne vakit Kullanılır?
Toplu SMS Nedir?
Toplu SMS,üyelerinize, müşterilerinize yada personelinize duyurmak dilediğiniz metni telefonlarına kısa Mesaj (sms) olarak hızlıca ulaştırmaktır. Toplu SMS sistemlerinde, Tek seferde bir çok kişiye Mesaj iletimi yapılabilmektedir.

Başlıklı SMS Nedir?
Başlıklı SMS,iletmek dilediğiniz kısa bildiri (sms) bilgisinin alıcılarda bir GSM no yerine istediğiniz bir metin ile, firma adı, dernek adı, şahıs adı, v.B. Olarak gösterimidir. Kurumsal firmalar, bankalar, devlet birimleri, v.B. Biroldukça kurum ve kuruluş bu ileti tipini kullanmaktadır.

Ne Zaman Kullanılır?
zamanlisms.org sitesini Kullanarak Özel gün ve gecelerde, toplantılarda, etkinliklerde, programlarda, duyurularda, panellerde ve daha bir çok zamandagöndermek istediklerinizi hızlı ve etkili olarak göndermek dilediğiniz Toplu SMS gönderimi yapabilirsiniz. Icra ettiğinız bir kampanya bilgisini, yeni bir ürün bilgisini üyelerinize hızlı ve zahmetsizce duyurabilirsiniz. Telefona gelen mesajların okunma oranı, posta kutusuna gelen e-maillerden çok daha fazladır. Zira insanoğlu sık sık telefonları ile ilgilenmektedirler. Mesajın ulaşma oranı da fazlaca yüksektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *